Сигнум плус

Достапен интернетКлиматизирано

  • Адреса: бул.Партизански Одреди 82
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7421 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Фото и видео галерија

Сигнум плус изработува секаков вид на знамиња.

-Знамињата се изработуваат од различни матријали во зависност од намената на знамето.
-Знамиња за канцелариска употреба се изработуваат од материјал сатен.
-А знамињата за надворешна уптреба од материјал шармес.
-Спортските клубови и организации не би биле тоа што се без нивните препознатливи знамиња и дресови,а тука се и верните навивачи со знамиња,транспаренти и мотки.А ние сме тука да го добијат најдоброто.

Сигнум плус принта и:

-Чаши
-Капи
-Маици
-Бизнис картички
-Фризби
-Пенкала
-Запалки
-Приврзоци
-Чадори
-Mouse pad
-Сложувалки
-Перници
-Часовници
-Торби
-PVC реклами
-Флаери
-Беџови

Сигнум Плус нуди графичко решение за реализација на вашите идеи.

Уживајте во дизајнот, квалитетот и боите.

Од идеја до принт!
повеќе
10%заштеда
Цена со ДДВ:210 ден.189 ден.

ВЕЗЕЊЕ Капи

10%заштеда
Цена со ДДВ:250 ден.225 ден.

ВЕЗЕЊЕ Маици

Цена со ДДВ:100 ден.

ВЕЗЕЊЕ НА АМБЛЕМИ

Цена со ДДВ:1.800 ден.

ЗНАМЕ-Бајрак

Цена со ДДВ:900 ден.

ЗНАМИЊА на навивачки групи

Цена со ДДВ:900 ден.

ЗНАМИЊА на навивачки групи


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи