Шрафком

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Благоја Стефковски 27
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7428 км

  • Телефон 2: 078 474909
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00
    Саб од 08:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1533812674_23.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Шрафком
Шрафком е трговска фирма која работи на големо и мало со голем асортиман на квалитетни:
• Завртки
• Навртки
• Анкери
• Подлошки
• Шајбни
• Бургии
• Брусни плочи
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи