Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Strumicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Shpedicione
 • Transport dhe shërbime transporti - firma
 • Transport ndërkombëtar
 • Dërgesë e pakove
 • Posta e shpejtë
 • Transport Dhe Shërbime Transporti - Individë
 • Posta - Shërbime Postale
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Shpedicion transportues në Strumicë

Agrobroker


 • Adresa: Mlladinska 43/15
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7970 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agrobroker


 • Adresa: Klliment Ohridski 105
 • Vendi: Strumicë

Kategoritë:

shpedicione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agrotransport


 • Adresa: Klliment Ohridski 4 p.fahu 24
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7969 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Angellako


 • Adresa: Shën Kliment Ohridski p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7971 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

shpedicione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atriks-shped


 • Adresa: Shirok Doll 68
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7970 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brza pratka


 • Adresa: Marshall Tito 131
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7969 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 11:00

Kategoritë:

dërgesë e pakove

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DHL Ekspres Makedonija - Strumicë


 • Adresa: Solunska 2
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7969 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DZ Lima transport


 • Adresa: Republika e Krushevës 142
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7970 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dano-trans


 • Adresa: Leninova p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7969 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DelCo -Strumicë


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovi 2
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7969 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Deni internacional


 • Adresa: Klliment Ohridski 105
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Duki trans


 • Adresa: Marshall Tito 156
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7970 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko Logistik Transport


 • Adresa: Mara Minanova 15
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eta


 • Adresa: Kliment Ohridski 105
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7972 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

shpedicione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fershped


 • Adresa: Klliment Ohridski 105
 • Vendi: Strumicë

Kategoritë:

shpedicione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Formula 95


 • Adresa: Klliment Ohridski 258
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Helmashped


 • Adresa: Kliment Ohridski 105
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7971 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

shpedicione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inter-Globus


 • Adresa: Kliment Ohridski 105
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7970 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inter-globus


 • Adresa: Atanas Niviçanski 2
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7970 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Intera +


 • Adresa: Vendkalimi kufitar Novo Sellë
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7994 км

Kategoritë:

shpedicione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Милионски евра загуби трпи македонскиот туризам од пандемијата со Ковид-19. Само во мај годинава бројот на туристи и бројот на ноќевања бележи пад од над 99 ...
сите 50 | | | веќе видена

По патиштата секоја година има голем број тезги со овошје и зеленчук, кои се обележани со лажни натписи, во кои се тврди дека се работи за домашна, словенечка ...
сите 3 | | | веќе видена

Францускиот претседател Емануел Макрон најави донесување на национален план за опоравување од корона кризата вреден најмалку 100 милијарди евра. Тој, како што ...
сите 15 | | | веќе видена

Корона кризата стави под клуч голем дел од економијата во еврозоната, па компаниите повеќе се потпираа на банкарските заеми за да останат ликвидни, а банките ...
сите 24 | | | веќе видена

Националното жири за избор на „Автомобил на годината во Македонија“ по 25. пат ги врачи најпрестижната и најпосакуваната награда и признанието во ...
сите 5 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj