Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Штип
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми
 • Шпедиции
 • Транспорт - меѓународен
 • Испорака на пратки
 • Превоз на патници - минибуси и автобуси
 • Брза Пошта
 • Царински Складишта
 • Превоз (Транспорт) И Превозни Услуги - Индивидуалци
 • Логистика
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Шпедиција - царинска во Штип


Аминта


 • Адреса: бул.ЈНА 13
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10742 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Анго


 • Адреса: Партизанска б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Аталог Транспорт


 • Адреса: Ратко Јовановиќ 60
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Баже турс


 • Адреса: Славчо Стојменовски 12
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бак-шпед


 • Адреса: Брегалничка 58
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10739 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Борис-комерц


 • Адреса: Виничка 11
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10743 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Брадар-систер транспорт бст


 • Адреса: Цакони 17
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Браун


 • Адреса: с.Таринци
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10739 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Брза Пратка


 • Адреса: Гоце Делчев 34
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10742 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бротхер Транспорт


 • Адреса: Ратко Јовановиќ 55
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вес-Транс


 • Адреса: Партизанска 52
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10742 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виатор и Вектор


 • Адреса: Брегалничка 58
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10739 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виза шпед


 • Адреса: Брегалничка 58
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10739 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виктор Харт


 • Адреса: Пустец 32
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виктор-транс


 • Адреса: бул.ЈНА 13-22
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10742 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Глобал Винс


 • Адреса: 11-ти Конгрес на СКЈ 5
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Грдовјанка


 • Адреса: Солидарност 100
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10741 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ГТС логистик


 • Адреса: Брегалничка 58
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10739 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30 • Саб од 12:00 до 20:00

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дан Вој Шпед


 • Адреса: с.Чардаклија п.фах 63
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈10739 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Ценовното „цунами“ кое според економистите треба од есенва да покажува знаци на постепено слабеење, значително го погоди животниот стандард на Македонците. ...
сите 135 | | | веќе видена

Светска банка во својот најнов извештај предупреди дека економијата на земјава може да влезе во фаза на стагфлација. Во тој документ за следните неколку години ...
сите 30 | | | веќе видена

Здружението на слепи лица од Битола додели благодарница за СН Осигурителен Брокер АД Битола како општествено одговорна компанија. Ова следи откако со поддршка ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи