Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Гевгелија
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Шпедиции
 • Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми
 • Транспорт - меѓународен
 • Испорака на пратки
 • Царински складишта
 • Поморски Транспорт
 • Логистика
 • Камиони И Други Товарни Возила - Превоз
 • Брза Пошта
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Шпедиција - царинска во Гевгелија


Агро халаз


 • Адреса: Слободан Митров Данко 27
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈10813 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ангелови транспорт


 • Адреса: бул.Гевгелија 1-б/1
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Арчи Транс


 • Адреса: Гоце Делчев, с.Негорци 83
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

А и Б глобал логистикс


 • Адреса: Индустриска зона 40
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈10810 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1607697517_7.jpg?t=true&w=300&h=300

Бенекс


 • Адреса: Граничен премин Богородица
 • Место: Гевгелија

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бенекс Транспорт


 • Адреса: Југославија 6
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вамеса


 • Адреса: бул.Гевгелија б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈10812 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 19:00

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Васка Транспорт


 • Адреса: с.Петрово
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈10793 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виатор и Вектор


 • Адреса: Граничен премин-Богородица
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈10815 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Визол транспорт


 • Адреса: Индустриска зона, с.Негорци 69
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈10810 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виони Транспорт


 • Адреса: с.Прдејци
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈10806 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ворлд шпед


 • Адреса: Железничка б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈10813 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ВСЛ


 • Адреса: Караорман б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈10812 км

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Грин - Ар


 • Адреса: Индустриска 2
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дака Превоз


 • Адреса: Едвард Кардељ,с.Миравци 14
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дел Кредере


 • Адреса: Граничен премин Богородица
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈10815 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дием-транспорт


 • Адреса: Танче Камберов 41
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈10813 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ди-ви пром


 • Адреса: бул.Гевгелија 2/34
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈10812 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ДМД Комекс


 • Адреса: Југославија 7
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈10813 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Евро Дон Транспорт


 • Адреса: 7-ми Ноември 26
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Ценовното „цунами“ кое според економистите треба од есенва да покажува знаци на постепено слабеење, значително го погоди животниот стандард на Македонците. ...
сите 151 | | | веќе видена

Светска банка во својот најнов извештај предупреди дека економијата на земјава може да влезе во фаза на стагфлација. Во тој документ за следните неколку години ...
сите 26 | | | веќе видена

Не запира напредувањето на Кина во поглед на иновативноста на нејзината економија, па земјата е веќе многу блиску да влезе во групата на најиновативни држави ...
сите 12 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи