Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми
 • Шпедиции
 • Транспорт - меѓународен
 • Испорака на пратки
 • Брза пошта
 • Автобуски Превоз
 • Градежна Механизација
 • Консалтинг
 • Автомобилски Пералници
 • Пренос На Песок, Земја И Бетон
 • Превоз На Патници - Минибуси И Автобуси
 • Царинарници
 • Патна Влечна Служба
 • Камиони И Други Товарни Возила - Превоз
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Шпедиција - царинска во Битола


Адар-Ком


 • Адреса: Карпош 12-2/33
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ана Тим Трејд


 • Адреса: Димче Лахчански 72
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Анфи транс


 • Адреса: Воден (Краварски пат) 8
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Аридеа 2006


 • Адреса: Царински терминал б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10772 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бе Ископ


 • Адреса: Јордан Пиперката 25
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10768 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Битранс


 • Адреса: Македонска Фаланга (Иво Лола Рибар) б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10770 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00 • Саб од 09:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Би-дол транс


 • Адреса: Смилевски конгрес (ЈНА) 12/1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10768 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Боби Турс


 • Адреса: ДТЦ Шехерезада 1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10768 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00 • Саб од 09:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Брглешпед


 • Адреса: Краварски Пат б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10772 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Брза Пратка


 • Адреса: Комплекс Карпош А лок.8
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ваља транс


 • Адреса: Сотир Брбевски 28
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Веган


 • Адреса: Васил Брклевски, с.Горно Оризари 34
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10767 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виатор и Вектор


 • Адреса: Царински терминал б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10772 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Властошпед


 • Адреса: Царински терминал б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10772 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Генекс


 • Адреса: Царински терминал б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10772 км

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ги кам транс


 • Адреса: Даме Груев 137-а
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гопеш-транс


 • Адреса: Борис Бастеро 18
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гора-шпед


 • Адреса: Царински терминал б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10772 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гранд-комерц


 • Адреса: Довлеџик б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10769 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Светска банка во својот најнов извештај предупреди дека економијата на земјава може да влезе во фаза на стагфлација. Во тој документ за следните неколку години ...
сите 153 | | | веќе видена

Најави и консултации за мерки и помош во справувањето со последиците од енергетската криза и потребната набавка на енергенси, го одбележаа и вчерашниот ден. ...
сите 219 | | | веќе видена

Време зa читање: 8 минути Во време на глобалната економска криза се актуелизираше поимот стагфлација. Со овој збор се опишува состојба на економијата која се ...
сите 68 | | | веќе видена

Здружението на слепи лица од Битола додели благодарница за СН Осигурителен Брокер АД Битола како општествено одговорна компанија. Ова следи откако со поддршка ...
сите 2 | | | веќе видена

Македонската економија ја очекуваат бројни прилагодувања во претстојниот период за создавање на клима на конкурентност и одржливост на животната средина. Во ...
сите 4 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи