Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Шпедиции во Струга

Виатор и Вектор


 • Адреса: Граничен премин Ќафасан
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7427 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Даути


 • Адреса: Граничен премин Ќафасан
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7427 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Доге Шпед


 • Адреса: Индустриска зона б.б.
 • Место: Струга

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зоком


 • Адреса: Сервисна Зона б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7425 км

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ла сат шпедиција


 • Адреса: Мини Сервисна зона б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ренмаклиде шпед


 • Адреса: Сервисна Зона 1-3
 • Место: Струга

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фершпед-Струга


 • Адреса: Царински терминал Вакчаре
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7425 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фершпед-Ќафасан


 • Адреса: Граничен премин Ќафасан
 • Место: Струга

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хаве шпед


 • Адреса: Индустриска зона б.б., нас.Плитишта
 • Место: Струга

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Сите показатели за стабилноста на девизниот курс и банкарскиот систем и натаму се поволни. Со тоа, мерките преземени од централната банка ги оценуваме како ...
сите 58 | | | веќе видена

Владата на денешната седница го утврди текстот на Предлог-законот за гаранција на Република Северна Македонија за обврските по Договорот за заем за финансирање ...
сите 100 | | | веќе видена

Директорот на Државниот завод за индустриска сопственост, Горан Герасимовски, денеска беше на работен состанок со Антони Пешев – извршен директор на Стопанска ...
сите 39 | | | веќе видена

Директорката на Меѓународниот монетарен фонд Кристалина Георгиева , ги отфрли обвинувањата против неа дека имала корист од Кина со манипулирање со податоците ...
сите 6 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи