8-10% попуст на Акрилни бои за: внатрешните ѕидови, надворешните фасади,...

- 10%
remaining time: 36 days, 12:27:25
You get:

8-10% попуст на Акрилни бои за: внатрешните ѕидови, надворешните фасади, полиуретански бои, лакови за вашиот мебел, лакови за паркет и заштита на дрво.

Conditions:
 • Преземањето на купонот е бесплатно
 • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
 • Купонот може да се искористи до 01.05.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Share:
For the company:
Map

Smart kolor

Wi-Fi Zone7 days a weekAirconditioned

 • Address : Anton Popov b.b. (Ognjan Prica)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км

 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 20:00
  Sat from 07:00 to 18:00
  Sun from 08:00 to 12:00

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи