5% попуст за изработка на монтажни куќи, скали и летниковци

- 5%
remaining time: 36 days, 12:31:03
You get:

5% попуст за изработка на монтажни куќи, скали и летниковци.

Conditions:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2019
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Share:
For the company:
Map

Bulart Construction

6 days a week

  • Address : Pavle Bozinov 106-v
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7853 км

  • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи