5% попуст на сите артикли

- 5%
remaining time: 99 days, 2:52:16
You get:
5% попуст на сите артикли. Опрема за бебиња Chipolino, детски игррачки: dede, pilsan.
Conditions:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2020
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Share:
For the company:
Map

Andrej Company

6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditionedChildren welcome


 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:30
  Sat from 09:00 to 19:00
Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel