5% попуст на сите артикли

- 5%
remaining time: 248 days, 21:18:51
You get:
5% попуст на сите артикли. Опрема за бебиња Chipolino, детски игррачки: dede, pilsan.
Conditions:
  • Преземањето на купонот е бесплатно
  • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
  • Купонот може да се искористи до 01.05.2020
  • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Share:
For the company:
Map

Andrej Company

6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditionedChildren welcome


 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:30
  Sat from 09:00 to 19:00
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи