10% попуст на сите ламинати

- 10%
remaining time: 103 days, 5:37:39
You get:

10% попуст на сите ламинати

Conditions:
 • Попустот не важи при редовен и сезонски попуст
 • Преземањето на купонот е бесплатно
 • За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот.
 • Купонот може да се искористи до 01.05.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Share:
For the company:
Map

Space Floors


 • Address : bul.Illinden 48
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км

 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 19:00
  Sat from 09:00 to 14:00

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи