10% попуст на целиот асортиман во Атлантик Комерц

-10%
remaining time: 248 days, 21:06:27
You get:
Во Атлантик Комерц за секоја сметка над 300 денари добивате 10% попуст на целиот асортиман: - Играчки - Очила - Украси - Саати - Рачни часовници - Бижутерија - Друго - Чадори - Контролор за банкноти - Голем асортиман на новогодишни украси и се што е потребно за новогодишната забава. Повеќе информации на http://www.atlantikfm.com.mk/
Conditions:
    Преземањето на купонот е бесплатно За да го искористите попустот задолжително преземете го купонот. Купонот може да се искористи до 01.05.2020 Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или пак да го испечатите.
Share:
For the company:
Map

Atlantik komerc

Internet accessWi-Fi ZoneAirconditionedChildren welcome

  • Address : Nikola Martinovski 79
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7425 км

  • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 17:30
Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи