Шоље


  • Адреса: Лазо Попоски 9
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7902 км
  • Локација: наспроти Бело Лале, кај Итар Пејо
Дејности:

свеќи


  • Телефон 2: 078 421720
  • Работно време: Пон - Пет од 09:30 до 20:00
    Саб - Нед од 09:30 до 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Дури 62 отсто од вкупниот број македонски домаќинства користат дрва за греење, 29 отсто користат електрична енергија, а само осум проценти се приклучени на ...
сите 35 | | | веќе видена

Истражувањето на „Евробарометар“, спроведено во периодот обележан со пандемијата Ковид-19, покажува дека Европејците се многу загрижени за економската ...
сите 25 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи