Шмизла


  • Адреса: бул.Партизански Одреди 153-б/2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7420 км
  • Локација: зграда Б2, Порта Влае

  • Работно време: Пон - Пет од 13:00 до 20:00
    Саб од 10:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

ЕСМ има гас за скопските топлани Исток и Запад уште само за утре. Државните електрани во вчерашниот кус допис потенцираа дека гас и средства има на располагање ...
сите 54 | | | веќе видена

Основните производи нема да поевтинат од 1-ви декември, тврди комората за енергетика. Струјата допрва ќе поскапува, а крајната цена ќе ја плати народот, велат ...
сите 219 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи