Шик комерц


  • Адреса: Партизанска 27
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7908 км
Дејности:

минимаркети


  • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 22:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Според податоците на компанијата „Фреди Мек“, во 2020 година на САД им недостигале 3,8 милиони домови. Така, побарувачката е сè уште многу посилна од понудата, ...
сите 26 | | | веќе видена

Повисоки цени на огревното дрво, бараат Национални шуми од Владата. Во разговор за Гласот на Америка, в.д. директорот на претпријатието, вели: Цените не се ...
сите 41 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи