Шик 26


 • Адреса: Јане Сандански 58
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈10736 км
Дејности:

минимаркети  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Мапа

  Влада за многу скоро време ќе излезе со конкретни антикризни мерки насочени кон најранливите категории на граѓани, како што правеше и од почетокот на кризата и ...
  сите 119 | | | веќе видена

  Продолжува растот на вредноста и на бројот на трансакции направена со безготовински платежни трансакции на виртуелните места во првите шетст месеци годинава, ...
  сите 46 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи