Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Pehçevë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Shëndetësi në Pehçevë

Aleksandar Medika


 • Adresa: Shtëpia e shëndetit
 • Vendi: Pehçevë
 • Distanca: ≈7538 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dr. Vesella Asprovska


 • Adresa: Rr.Industriale 5
 • Vendi: Pehçevë
 • Distanca: ≈7538 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Ma , Enj nga 12:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Poliklinika d-r Kapushevski


 • Adresa: Rr.Industriale p.n.
 • Vendi: Pehçevë
 • Distanca: ≈7538 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

До крајот на месецот банките кои изразија интерес да го вршат платниот промет во единиците на Пошта треба да одговорат на писмото што го испрати Пошта до нив ...
сите 62 | | | веќе видена

Буџетираните средства не се за на хартија, тие треба да се реализираат, за да може да се поттикне економската активност, изјави вечерва министерот за финансии, ...
сите 10 | | | веќе видена

Дали штедачите кои имаа поголеми влогови од 30 илјади евра во Еуростандард банка ќе останат, условно речено, со куси ракави? Фактор дојде до екслузивна ...
сите 19 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj