Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kratovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Shëndetësi në Kratovë

Ani medika


 • Adresa: Nikolla Teslla 4
 • Vendi: Kratovë
 • Distanca: ≈9455 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bebi-Medika


 • Adresa: Nikolla Teslla 4
 • Vendi: Kratovë
 • Distanca: ≈9455 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 15:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Kakashevski


 • Adresa: Nikola Tesla 4
 • Vendi: Kratovë
 • Distanca: ≈9455 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pro Bono Medikus


 • Adresa: Nikola Tesla 4
 • Vendi: Kratovë
 • Distanca: ≈9455 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shtëpia e shëndetit-Kratovë


 • Adresa: Nikola Tesla 4
 • Vendi: Kratovë
 • Distanca: ≈9455 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sonja Medika


 • Adresa: Nikola Tesla 4
 • Vendi: Kratovë
 • Distanca: ≈9455 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 14:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Легалните приредувачи на игри на среќа директно и индиректно обезбедуваат околу 70.000 работни места, а се поголем е трендот на вработување на млади кадри, ...
сите 33 | | | веќе видена

Во духот на новогодишните и божиќните празници што нè очекуваат, Шпаркасе банка Македонија започнува нова промотивна кампања, наградувајќи ги сите нови ...
сите 46 | | | веќе видена

Северна Македонија ќе стане регионален стартап центар каде младите ќе може да ги реализираат своите бизнис идеи, порачаа денеска вицепремиерот за економски ...
сите 47 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj