Шејк шоп-The shake shop


  • Адреса: Варшавска 4
  • Место: Скопје
  • Локација: спроти гимназија Георги Димитров

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


– Изградбата на топловодот од РЕК до Битола се одвива побрзо од планираното, изјави генералниот директор на АД ЕСМ, Васко Ковачевски при извршениот увид во ...
сите 16 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи