Шефче Транс


  • Адреса: Тодор Ацев 1
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈10726 км
  • Локација: Велес север

  • Телефон 2: 070 216264
  • Факс: 043 234564
  • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1530013619_87.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Шефче Транс
Продажба на половни товарни и патнички моторни возила
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи