Шатка Компани


  • Адреса: Гоце Делчев, с.Росоман 89
  • Место: Кавадарци
  • Оддалеченст: ≈7917 км
  • Локација: Во близина на центарот
Дејности:

минимаркети


  • Телефон 2: 071 716126
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00
    Саб од 07:00 до 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Повисоки цени на огревното дрво, бараат Национални шуми од Владата. Во разговор за Гласот на Америка, в.д. директорот на претпријатието, вели: Цените не се ...
сите 41 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи