Шалко


  • Адреса: Димо Хаџи Димов 96
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7920 км
Дејности:

минимаркети


  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00
    Нед од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Повисоки цени на огревното дрво, бараат Национални шуми од Владата. Во разговор за Гласот на Америка, в.д. директорот на претпријатието, вели: Цените не се ...
сите 41 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи