Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Шаховски клубови по градови

Битола Велес Скопје Тетово Штип

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Шаховски клубови

Шаховски Клуб Шкендија


 • Адреса: Ѓорче Петров 76
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7819 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гамбит


 • Адреса: Никола Парапунов 1/3-М
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7848 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нов Напредок


 • Адреса: Ванчо Прке 123-1 лок.17
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шах Шех


 • Адреса: Димитар Илиевски Мурато (Борис Кидрич) б.б.
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шк Бафат


 • Адреса: Љубљанска 1
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Време зa читање: 2 минути Граѓаните кои струјата ја користат рационално за потребите во домаќинствата, не треба да стравуваат од можни ценовни шекови. Повисоки ...
сите 51 | | | веќе видена

Владата го разгледа и утврди текстот на Предлогот на закон за финанска поддршка на социјално ранливи категории на граѓани, за справување со енергетската и ...
сите 79 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика, водни услуги и услуги за управување со комунален отпад на Република Северна Македонија (РКЕ) донесе Одлука со која се ...
сите 42 | | | веќе видена

Во рамките на Втората фаза од Регионалната програма за зајакнување на капацитетите на централните банки на Западен Балкан, финансирана од ЕУ, започна ...
сите 46 | | | веќе видена

Според министерот за економија Крешник Бектеши, мерките ги даваат своите резултати во делот на зачувување на животниот стандард. Во случај, како што рече ...
сите 41 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи