Сезал

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Владимир Комаров 1-а лам.3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км

  • Телефон 2: 02 2465972
  • Факс: 02 2464096
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1387896268_39.gif?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Сезал е компанија формирана во февруари 1990 година. Од денот нa формирањето работи успешно со сервисирање, ремонт на постоечки и монтажа на нови лифтови.

Компанијата денес брои 32 стручно оспособени вработени, кои се грижат за близу 550 лифтови кои се моментално во одржување низ целата република од кои лифтови поголем број се фирми, болници, хотели и други установи. За потребите на корисниците на услуги, Сезал има на располагање 3 телефонски линии, 11 мобилни телефони како поефикасно би се вршеле интервенциите на лифтовите кои ги сервисираме.

Дека компанијата работи успешно и квалитетно говори и фактот да од месец јуни 2006 отвори сестринска фирма МП лифтови на територијата на Србија. Фирмата е со седиште во Белград, на ул. Михајло Пупин бр.11, во сопствен деловен простор.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи