Сетра ИТ Маркет

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Димитар Гуштанов 30
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7434 км

  • Телефон 2: 070 226264
  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568716770_81.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Сетра ДООЕЛ е компанија за царинско посредување, ИТ услуги од областа на: компјутерски мрежи, сервери, одржување на хардвер, има малопродажба на ИТ производи.
повеќе
20%заштеда
Цена со ДДВ:40.000 ден.32.000 ден.

Компјутер Fujitsu Esprimo D556/2 i5 ...

12%заштеда
Цена со ДДВ:31.990 ден.27.990 ден.

Компјутер PowerCube G4230 Chimera G ...

Цена со ДДВ:39.990 ден.

Компјутер PowerCube G3170 Phoenix G ...

Цена со ДДВ:20.990 ден.

Компјутер FUJITSU ESPRIMO D538/E85+ ...

Цена со ДДВ:12.990 ден.

Свич CISCO SG110-24 24-PORT GIGABIT

Цена со ДДВ:79.990 ден.

Сервер FUJITSU Primergy RX1330 M3

Цена со ДДВ:27.990 ден.

NAS QNAP TS-231P + 2x 3.0TB

Цена со ДДВ:34.990 ден.

Сервер FUJITSU Primergy TX1310 M3

Цена со ДДВ:54.990 ден.

Сервер HP ProLiant ML10 Gen9


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи