Серж


  • Адреса: Захарија Шумљанска (Прилепска) 1
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7481 км

  • Телефон 2: 070 207007
  • Факс: 047 226171
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:00
    Саб од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Гасната централа на „Митилинеос“ треба да обезбеди нова количина на електрична енергија, но и дополнително количество топлинска енергија. Претседателот на ...
сите 46 | | | веќе видена

Не престануваат скандалите со набавките во ЕЛЕМ. Низа скандали го тресат ЕЛЕМ со изнајмување на механизација и разни договори со Марковски компани. Од една ...
сите 13 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи