Сервис Лифтком

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул.202 бр.9, нас. Гоце Делчев
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7434 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554368755_33.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Сервис Лифтком
Поради огромното искуство на нашата инженерска поделба, компанијата нуди неограничени можности за развој на нови модели на лифтови и детали за нив или модификација на постоечките.

Квалитетот на Лифтком е дизајниран во секој лифт систем и компонента што ја произведуваме. За да го осигураме овој квалитет, ние ги користиме нашите сопствени инсталациски тимови за да ги инсталираме и нашата сопствена услуга, обезбедувајќи превентивни активности за нивната беспрекорна работа.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи