Сервис Кире


  • Адреса: Сутјеска 43 лок.2
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7493 км
  • Локација: спроти Туш

  • Телефон 2: 032 392539
  • Факс: 032 392539
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00
    Саб од 09:00 до 14:00
  • Пауза: Пон - Пет од 12:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Буџетирањето ќе се врши според резултатите и мерењето на нивната успешност преку индикатори (Key Performance Indicators), предвидува новиот Закон за буџети, ...
сите 56 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи