СБДМК

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаПлаќање со кредитни картичкиДостава

 • Адреса: Благоја Стефковски 7
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7854 км

 • Факс: 02 3216376
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
  Саб од 08:00 до 13:0035%заштеда
Цена со ДДВ:19.999 ден.12.999 ден.

Сет аголни брусилки DWE492+DWE4157

30%заштеда
Цена со ДДВ:3.599 ден.2.499 ден.

Електричен Тример 350 W

28%заштеда
Цена со ДДВ:10.499 ден.7.499 ден.

Ударна дупчалка 850 W

26%заштеда
Цена со ДДВ:7.499 ден.5.499 ден.

Ножици за жива ограда 500 W 55 cm

25%заштеда
Цена со ДДВ:14.799 ден.10.999 ден.

Електропневматски комбиниран чекан ...

24%заштеда
Цена со ДДВ:6.199 ден.4.699 ден.

Аголна брусилка 730 W 115 MM

23%заштеда
Цена со ДДВ:8.499 ден.6.499 ден.

Убодна пила 710 W

23%заштеда
Цена со ДДВ:14.999 ден.11.499 ден.

AKU XR дупчалка/одвртувач 14,4 V 1, ...

18%заштеда
Цена со ДДВ:6.999 ден.5.699 ден.

Кружна пила 1250 W 230V со ласер

Цена со ДДВ:3.499 ден.

Правосмукалка АКУ Dustbuster 4,8 V


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Униор Македонија


 • Адреса: Народен Фронт 5 лок.7
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Компанијата UNIOR Zrece - Slovenija е формирана во далечната 1919 година и на пазарот е една од компаниите со најдолга традиција за производство на рачен алат изработен со високо квалитетни материјали, инветивен дизајн обезбедуваат исклучителна прифатливост и задоволувачки изглед на УНИОР алатите.

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Еуромиксер


 • Адреса: Љуботенска 97
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7819 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00 • Саб од 08:00 до 14:00

ЕУРОМИКСЕР е лоцирана во Тетово, но нашите производи може да се најдат на повеќе од 400 продажни места во сите градови во Македонија, со единствена цел да бидеме што поблиску до нашите клиенти.

Мзт Инженеринг


 • Адреса: Св.Климент Охридски б.б., лам.2/6
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7908 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00

Мзт Инженеринг е докажан добавувач на опрема во автомобилската индустрија, енергетиката, транспортна опрема и системи, градежна опрема итн, а стручњаците го вбројуваат меѓу водечките капацитети од областа на длабоко извлекување и метал штанцање во Република Македонија и на Балканот.

Работиме 6 дена во неделата

Ник Елан


 • Адреса: бул.В.С.Бато 9-1/2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7855 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00 • Саб од 09:00 до 14:00

Друштво за сервисирање трговија и услуги - Сервис за рачен електричен алат.

Мапа

До крајот на октомври се очекува да се знае колку ќе изнесува минималната плата. Сител дознава дека Владата и Синдикатот притискаат да изнесува 14 илјади ...
сите 136 | | | веќе видена

Пограничните региони помеѓу Македонија и Бугарија максимално ги користат можностите за реализација на заеднички проекти. Соработката континуирано се подобрува ...
сите 8 | | | веќе видена

се за покривање на доспеан долг од претходно издадени државни хартии од вредност, додека другата половина од парите ќе бидат за сервисирање на буџетските ...
сите 7 | | | веќе видена

Со влезот во ЕУ нема да има забрана за садење на тутунот, но ќе мора оваа земоделска гранка да се реформира согласно европската регулатива. Ова го велат од ...
| | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи