Sara-4

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Orce Nikollov 182 lok.1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7497 км
  • Lokacioni: во близина на Машински Факултет

  • Telefon 2: 075 388388
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1579609425_1.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Sara-4 SHPK si fimrë projektuese është e themeluar në vitin 1995 në Shkup nga ana e inxhinierës për ndërtim Sonja Apostolova. Si vreprimtari e Sara-4 është projektimi i objekteve banesore dhe jo banesore, të dedikuara për strehim, objekte industriale dhe afariste. Nga fillimi e deri sot Sara-4 punon në perfeksionimin dhe përmirësimin e veprimtarisë themelore, siç është projektimi. Për atë dëshmi e vetme është numri i madh i objekteve të projektuara dhe realizuara.

Përkrah projektimit, Sara-4 paralelisht kryen edhe mbikqyrje në realizimin e objekteve, si dhe dhënien e shërbimeve konsultative nga lëmia e ndërtimtarisë. Gjatv kohës së gjithë periudhës nga ekzistenca e Sara-4, e deri më sot, kryhet mbindërtim dhe perfeksionim i cilësisë së projektimit.

Duke falëmderuar përvojën në fushën e projektimit si dhe mbikqyrje në realizimin e objekteve, Sara-4 zgjeron veprimtarinë e vet edhe në fushën e realizimit të objekteve ndërtimore.

Sara-4 SHPK me realizimin e objekteve ndërtuese merret nga viti 2005. Gjatë kësaj periudhe Sara-4 ka realizuar një numër të madh të objekteve ndërtimore, disponon me të gjithë kapacitetin të kudrove profesional, punëtorë, vegla, mekanizma dhe gjithçka që është e nevojshme që të mund pa pengesë të kryej detyrën e marrur nga ndërtimtaria.

Sara-4 disponon me gjithë dokumentacionin e nevojshëm – liçenca dhe autorizime, me çka garanton cilësi të sigurtë për punët të cilat kryen në fushën e ndërtimtarisë.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj