Sanpap

ParkingQasje në InternetAir-kondicioner


  • Telefon 2: 078 449673
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1600671210_99.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Sanpap SHPK Shkup është një kompani me përvojë shumëvjeçare në fushën e tregtisë.

Ne jemi të pranishëm në tregun maqedonas si përfaqësues dhe shpërndarës të markave të mëposhtme botërore:

Selpak Professional

-letër për fshirjen e duarve, letër higjienike, peceta, letër industriale, mbulesa mjekësore, etj. për përdorim profesional

BUZIL-WERK Wagner GmbH & Co. KG

-detergjente për pastrim dhe dezinfektim

Hygiene Fresh

-aromatizues për ajër

Gojo

-kujdesi dhe dezinfektim për duar
-shërbime konsultuese dhe trajnime për pastrim dhe mirëmbajtje profesionale të higjienës në përputhje me trendet më të fundit botërore

Me një rrjet të gjerë shpërndarjeje në të gjithë vendin, ne jemi të përfaqësuar në çdo qytet, gjë që na bën të shpejtë, efikas dhe lokalisht të disponueshëm për klientët tanë.
më shumë

Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj