Санпап

ПаркингДостапен интернетКлиматизирано

  • Адреса: Скупи 67
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7421 км

  • Телефон 2: 078 449673
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1600671210_99.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Санпап ДОО Скопје е компанија со повеќегодишно искуство во доменот на трговијата.

На македонскиот пазар присутни сме како застапници и дистрибутери на следниве светски брендови:

Selpak Professional

-хартија за бришење на раце,тоалетна хартија, салфетки, индустриска хартија, медицински прекривки и др. за професионална употрееба

BUZIL-WERK Wagner GmbH & Co. KG

-средства за чистење и дезинфекција

Hygiene Fresh

-освежувачи за воздух

Gojo

-нега и дезинфекција на раце

-консултантски услуги и обука за професионално чистење и одржување на хигиена согласно најновите светски трендови

Со разгранета дистрибутивна мрежа на територија низ целата држава застапени сме сме во секој град, што не прави брзи, ефикасни и локално достапни до нашите крајни потрошувачи.

повеќе

Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи