Сани


  • Адреса: Првомајска б.б.
  • Место: Валандово
  • Оддалеченст: ≈7972 км
Дејности:

минимаркети


  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 00:00
    Саб - Нед од 07:00 до 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Конзорциумот на домашни и странски инвеститори „Интернешнал фреш фуд“ денеска во Гиновци го означи почетокот на својата инвестиција која во следните пет години ...
сите 21 | | | веќе видена

Претседателот на Стопанската комора на Македонија, Бранко Азески, реализираше работна средба со раководството на Европската бизнис асоцијација, предводено од ...
сите 12 | | | веќе видена

Во рамките на новата иницијатива на ФИТР наречена #FITR CLASSROOM, еден од најеминентните ангел инвеститори во Силиконската долина Марвин Лиао, ги советуваше ...
сите 65 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи