Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Strumicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Sallone bukurie
 • Kozmetikë - sallone
 • Sallone ondulimi
 • Manikyr dhe pedikyr
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Sallone bukurie në Strumicë

Ada


 • Adresa: Ballkanska 16
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bela


 • Adresa: Marshal Tito 134
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7543 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 12:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blu


 • Adresa: Pançe Peshev 26
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7543 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 19:00 • Sh nga 12:00 deri më 17:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 16:00 deri më 17:00

Пауза: Пон-Пет 16-17ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dani


 • Adresa: Josif Josifovski Sveshtarot 5
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dimkini


 • Adresa: f.Kuklish 1-b
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eleven


 • Adresa: Leninova 25
 • Vendi: Strumicë

Kategoritë:

sallone bukurie

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Golden Nail


 • Adresa: Marshal Tito 16
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

HealTech


 • Adresa: Goce Dellçev 56
 • Vendi: Strumicë

Kategoritë:

sallone bukurie

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kalani


 • Adresa: M.H.Jasmin 63
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Point bjuti centar


 • Adresa: Josif Josifovski Sveshtarot 30
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 19:00

Kategoritë:

sallone bukurie

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Veneara Beauty


 • Adresa: 24 Tetori 4
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Саудискиот нафтен гигант Арамко го собори сопствениот рекорден профит бидејќи во вториот квартал од оваа година оствари профит од 48 милијарди долари. Ова е ...
сите 28 | | | веќе видена

Економистот Небојша Катиќ, кој 20 години живее и работи во Лондон вели дека ММФ веројатно слави и наздравува бидејќи ќе има многу работа. Во еден од неговите ...
сите 12 | | | веќе видена

Властите на италијанскиот остров Сардинија одлучија да преземат драстични мерки за да привлечат нови жители во руралните средини. Откако некои делови од ...
сите 4 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj