Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Sallone bukurie
 • Manikyr dhe pedikyr
 • Kozmetikë - sallone
 • Masazh - sallone
 • Sallone ondulimi
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Sallone bukurie në Manastir

Beauty place


 • Adresa: Shirok Sokak (Marshall Tito) 62
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bella dona


 • Adresa: Vasko Karangelleski 41 lam.2/109
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10768 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 11:00 deri më 18:00 • Sh nga 11:00 deri më 16:00

Kategoritë:

sallone bukurie

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Freja


 • Adresa: Heronjtë e Popullit 17
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

House of beauty


 • Adresa: Sollunska 204
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

IVA


 • Adresa: Anesti Panovski 9/1
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10768 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Imperial


 • Adresa: bul.1Maji 140
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10769 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Papuçar


 • Adresa: Vasko Karangelleski 41-2/110
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10768 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 11:00 deri më 17:00

Kategoritë:

sallone bukurie

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Salon Sandra


 • Adresa: Kllanica 10/3
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10769 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00 • Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Salon T i T


 • Adresa: Vasko Karangelleski 41-4/73
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10768 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 11:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Una nova


 • Adresa: Klliment Ohridski 37 kati 1
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10769 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viola Beauty Center


 • Adresa: Car Samoil 75
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10768 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Земјоделците алармираат дека во услови кога речиси и нема гранка во стопанството која не доби одредена мерка на помош, аграрот остана целосно на страна. ...
сите 78 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Под мотото „Годините не се само бројка“ Аутомакедонија годинава го одбележува своето јубилејно 75 годишно постоење на пазарот. ...
сите 14 | | | веќе видена

Расте интересот и барањата за промена на броилата. Граѓаните очекуваат фотоволтаиците на покривите на нивните домови магично да им го решат проблемот со ...
сите 40 | | | веќе видена

Пред почетокот на учебната година, родителите веќе почнаа да ги подготвуваат своите деца за училиште. Се купуваат тетратки, училишен прибор, ранци и останат ...
сите 15 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj