Сајт


  • Адреса: Ристо Шишков (Димитрије Туцовиќ) 27-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км
  • Локација: помеѓу влада и фонтана Градски парк

  • Факс: 02 3232839

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/83a06e09fa99705efc3a56d1a147bd65.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Сајт доо е компанија за производство на везови и рекламни промотивни материјали. Наша основна дејност е изработка на везови со врвен квалитет. Вашето лого го оживуваме на текстил, но и ја пренесуваме традицијата на автетнтичната изработка на старите македонски везови.

Нудиме знамиња од сите држави како и знамиња специјално изработени за вашата фирма, спортско друштво или организација, заедно со соодветни држачи или јарболи.

Вашата идеа и нашиот дизајнерски тим може да остварат уникатни производи кои ќе придонесат за Ваше несекојденевно претставување.
повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

Везење на капи

Цена со ДДВ:Побарај цена

Знамиња

Цена со ДДВ:Побарај цена

Јарболи


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи