Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Sporting goods, equipment & supplies - retail
 • Boutiques
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Sailing - clubs in Veles

Bizar


 • Address : 8-mi Septemvri 43 (Marsal Tito)
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7466 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:30 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jazar Ale Mi


 • Address : Nada Butnikosarova 20
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7467 км
 • Working Hours: Mon - Thu , Fri , Sun from 08:30 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mega sport


 • Address : Goce Delcev 10
 • Place: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Palma


 • Address : Blagoj Gorev 73
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7466 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sport M


 • Address : Blagoj Gorev 67-a
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7466 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sport M


 • Address : Blagoj Gorev b.b.
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7466 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 21:00 • Sat from 10:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sport reality


 • Address : 8-mi Septemvri 40
 • Place: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tajger


 • Address : Alekso Domnievski-Bauman 10
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7466 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Адора инженеринг по пат на јавна лицитација, за 9,3 милиони евра, ги купи Топланите Исток и Запад и најголемиот дел од останатиот имот на Топлификација АД, ...
сите 17 | | | веќе видена

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) отпочна со постапки за одземање на лиценци на двајца снабдувачи на електрична енергија. Од таму ...
сите 36 | | | веќе видена

Турската високотехнолошката компанија „Текнопанел“ ќе инвестира 16 милиони евра во изградба на нов производствен капацитет во ТИРЗ 1 Скопје. Инвестицијата беше ...
сите 21 | | | веќе видена

Вредноста на биткоинот скокна за 4,1 проценти во последните 24 и сега се тргува по цена од 43.974 долари. Меѓутоа, за една недела, оваа криптовалута загуби 8,8 ...
сите 26 | | | веќе видена

Реплек има нов Надозрен одбор и повторно ќе дели дивиденда - одлуките беа изгласани на вчерашната седница на Собранието на акционери. Нови членови на Надзорен ...
сите 3 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel