S S A


  • Adresa: Fronti Popullor 3-3/22
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10684 км
  • Lokacioni: Капиштец

  • Telefon 2: 070 272776
  • Faksi: 02 3119705
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1646296550_42.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

SSA Shkup është firmë maqedonase që punon në fushën e pajisjeve hidraulike, pjesëve rezervë për hidraulikë dhe makina si dhe teknologji zaptive. Kompania ekziston me sukses prej 17 vjetësh.
Qëllimi kryesor i kompanisë është përmbushje e shpejt dhe efikase e kërkesave të komitentëve tanë me pajisje hidraulike, pjesë rezervë dhe hidraulikë për makina, teknologji zaptive etj:

- Pjesë rezervë për mekanizim ndërtimtarie: ËABCO,P&H, IR, CAT, O&K, Komatsu, Liebherr, Terex, Atlas Copko, Bucyrus Erie, Sandvik, JCB, Demag e të tjera;
- Pjesë rezervë për pompa hidraulike dhe ventile: Ponar, Vickers, Bosch-Rexroth, Denison, Sauer, Linde, Hamworthy e të tjerë;
-Reduktorë dhe pjesë rezervë për reduktorë nga Vulkan, Flender e të tjerë;
- Zaptiva hidraulike dhe pneumatike të llojeve, materialeve dhe dimensioneve të ndryshme, për çdo lloj të industrisë së lehtë dhe të rëndë;
- Pjesë rezervë nga program i ESCO: kosha, dhembë, etj;
- O-unazë të çdo tipi, materiali;
- Produkte të tjera gume, gumë-metal dhe pjesë metalike;
- Manometar për hidraulikë nga 0-600 bar;
- Llagerë Timken; FAG; NSK; INA etj.

Punojmë dhe në ish Jugosllavi. me kënaqësi mund të themi se shumë kompani në dhe jashtë Maqedonisë na zgjodhën ne për partner të tyre biznesi

Pse të mos e bëni dhe ju?

më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Parts for hidraulic engines

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Hidraulic engines

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Parts for construction machines

Retail Price - VAT Included:Ask for price

О-rings

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Piston seal

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Simmering

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Valves

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Pumps

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Gear, shaft

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Bearings


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj