С-Маркет

ПаркингРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: Методија Андонов Ченто (Антон Попов) б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10687 км
Дејности:

супермаркети


  • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 23:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1620370292_94.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Приказната С-Маркет трае три децении. Ние сме горди на нашите скромни почетоци. Нашата компанија е основана во 1984 година, а првиот маркет беше отворен во 2004 година. Денес работиме два маркети, ресторан, фурна, производство на бели печива и слатки, сопственици сме на објект со површина од повеќе од 6000 метри квадратни и вработуваме над 80 луѓе.

Во С-Маркет, покрај прехрамбени производи, ќе најдете и бела техника и апарати за домаќинство, играчки, алати, украси, облека за деца и возрасни, се што е потребно за вас и вашиот дом.

Нашата мисија е на клиентите да им понудиме производи со висок квалитет и ниски цени.

С-Маркет – Пријател на Вашиот Дом.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи