Руен - Инокс Автомобиле


  • Адреса: Теодосие Паунов (29-ти Ноември) 32
  • Место: Кочани
  • Оддалеченст: ≈10737 км

  • Телефон 2: 033 276876
  • Факс: 033 270504
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1422869202_89.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Новиот RUEN држи чекор со современите потреби на автомобилската индустрија. Новата организација на работа, подобрени перформанси и фокус на клиентите се само некои од новите линии на Ruen Inox Automobile.

Денес деловната област на Ruen Inox Automobile се состои од производство на делови за автомобили: спојки (спојка на спојката, диск и ослободување на лежишта), за патнички автомобили, камиони, автобуси и трактори.

Индустриските постројки на 'Руен Инокс' се наоѓаат во Кочани, среден град во Република Македонија, во близина на бугарската граница.

Ruen Inox Automobile има многу добра географска локација. Тоа е единствената компанија на Балканот која произведува вакви производи. Светски познатите автомобилски компании ја пренесуваат својата продукција на нови големи пазари, како што се Русија, Турција и Северна Африка, кои се отворени за нови предизвици. Ruen Inox Automobile лежи во срцето на оваа новопроизведена индустриска зона.

Оваа централна локација во Југоисточна Европа обезбедува брза испорака на камиони на сите поранешни југословенски републики, Грција, Бугарија, Романија, Турција и Западна Европа. Поморски транспорт своите производи на Блискиот Исток и Африка, компанијата го користи пристаништето Солун во Грција, 250 км од Кочани.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи