Роскин


  • Адреса: Филип Втори 47
  • Место: Свети Николе
  • Оддалеченст: ≈7468 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1593071638_36.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Роскин
Челичната конструкција е метална конструкција, изработена од структурни челични компоненти, кои се поврзани едни со други, за да носат носивост и да обезбедат целосна цврстина. Структурниот челик е челичен градежен материјал што е фабрикуван со специфична форма и хемиски состав кој одговара на применливите спецификации на проектот.

Роскин е еден од врвните изведувачи на структурни челични конструкции на проекти ширум нашата држава. Роскин со своите челичните конструкции, секогаш се стреми да обезбеди вистинска вредност на нивните клиенти. Ние преземаме активна улога во индустријата, инвестирајќи во развој на долгорочни односи со клиентите, истовремено обезбедувајќи висок квалитет и навремена изведба на сите наши производи. Ова е основата на нашиот бизнис.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи