Ромина


  • Адреса: Железничка 16
  • Место: Охрид
  • Локација: Комплекс Гица (Хала 2 Погон 6)
Дејности:

кројачи


  • Телефон 2: 046 261190
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Има едно размислување дека каматната стапка доколку сакате да го скршите ‘рбетот на инфлацијата, да се борите против инфлацијата, треба да биде најмалку за ...
сите 24 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Соединетите држави во четвртокот воведоа санкции за компаниите што ги обвинија за вмешаност во иранската петрохемиска и нафтена ...
сите 2 | | | веќе видена

“Буџетот за 2023 година ќе биде во насока на менаџирање на енергетската криза и креирање политики кои ќе овозможат нашата економија да стане одржлива, модерна ...
сите 49 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи