Ромина


  • Адреса: Железничка 16
  • Место: Охрид
  • Локација: Комплекс Гица (Хала 2 Погон 6)
Дејности:

кројачи


  • Телефон 2: 046 261190
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Од денеска, први Декември со одлука на владата компаниите кои вршат производство на основни прехранбени производи ќе добиваат субвенционирана електрична ...
сите 382 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи