Роломонт

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул.30, нас.Радишани 31
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7849 км
  • Локација: Радишани

  • Телефон 2: 072 400252
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574781393_75.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Роломонт е локален лидер на пазарот за ПВЦ и алуминиумски производи, кои се изработуваат по мерка за вашата куќа стан или зграда.

Нашата понуда опфаќа најповолен избор на ПВЦ прозори, врати и нивно поставување. Нудиме широка палета на решенија за врати и прозори. Доколку сакате да ги намалите вашите сметки за електрична енергија и да и помогнете на вашата животна околина нема потреба да барате понатаму. Дизајнирани за оваа цел нашата палета на прозори и врати ги комбинира потребите за енергетската ефикасност, елегантен дизајн, безбедност и поволни цени. Прецизно произведените производи кои ги нудиме овозможуваат комплетни решенија за многу домашни и индустриски сектори. Палетата на производи се состои од материјали и готови производи од познати и квалитетни брендови.

Нашите производи:
• Можат да бидат доставени во широка палета на дизајн
• Го задржуваат стандардот за енергеска ефикасност за вашиот дом
• Безбедни се и не го нарушуваат човечкиот комодитет
• Имаат гаранција
• Достапни се во сите бои и големини

Замена на прозори, врати, стакларници и кровови, многу често вклучува и градежни поправки во вашиот дом! Ние ја нудиме и таа услуга. Дополнителни услуги кои ги вршиме покрај испораката на нашите производи е нивно поставување и подготвување на деловите од куќата или зградата каде што тие треба да бидат поставени, дел од услугите кои ги вршиме се следните:
• Градежни изведби
• Дрвенарија
• Електрична инсталација
• Гипс и молерофарбарски услуги

Мисија и Визија
• Овозможиме висококвалитени производи и услуги во Република Македонија.
• Да имаме одлична соработка со нашите клиенти, партнери и соработници.
• Да бидеме компанија за пример на пазарот во однос на заштитна на животната околина.
повеќе

Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи