Роллпласт Скопје

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Московска 30
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10682 км
  • Локација: спроти студенски Гоце Делчев

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00
    Саб од 09:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1621508812_36.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Продажба и монтажа на:

-ПВЦ - столарија Трокал,
-алуминиумски и дрвени врати и прозорци,
-гаражни врати (роло и сегментни),
-влезни и собни врати,
-алуминиумски ролетни,
-сите типови комарници,
-завеси (роло и зебра завеси).
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи