Rollo Jan an


  • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 34/96-b
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10689 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1625471495_2.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Елегантни, практични и бесконечно прилагодливи - безвременски избор кој одговара на секој дом

Регулирајте ја природната светлина и приватноста во вашиот дом. Секаков вид завеси за прозорци совршени за секој дом.

Роло Јан Ан обезбедуваме вистинско партнерство со вас за да ви помогнеме да ја дефинирате вашата визија. Ние ве поттикнуваме да создавате совршена завршница на вашиот простори со личен ваш печат. Нашата мисија е секој клиент да е задоволен и да се чувствува среќно со својот избор.

Го имаме она што ви треба, со најголемиот избор на завеси, за да можете да го направите вистинскиот избор.

Не сте сигурен од каде да започнете со изборот? Почнете со разгледување на целата наша понуда за совршени решенија за вашите прозорци.

Изработуваме и монтираме:
• Заеси
Природни материјали, највисок квалитет и врвен дизајн на завеси.
• Ролетни
Намалете ја светлината и зраците без да го изгубите погледот. Ролетните обезбедуваат УВ заштита и спречување на несакана светлина.
• Комарници
Заштита од секаков вид на инсекти обезбедена од ситна мрежа која се поставува во вид на комарници.
• Зебра и мини зебра завеси
• Роло и мини роло завеси
• Вариолајт завеси
• Венецијанер ролетни
• Кровни роло завеси
• Сите видови комарници
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj