Roll Eksport

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Vollçe Naumçevski 41
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7418 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1572599430_79.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Qëllimi kryesor i kompanisë është të mundësojë siguri dhe siguri në shtëpi, izolim të shkëlqyeshëm të zërit dhe termik dhe të sigurojë një pamje më të mirë vizuale sipas dëshirës së klientit dhe në këtë mënyrë të rritet kënaqësia e klientit. Klientët tanë kryesorë janë klientë që kanë nevojë për produkte të prodhuar me materiale me cilësi të lartë që janë testuar dhe dëshmuar, klientë që duhet të bëjnë produkte sipas dimensioneve të mara paraprakisht me ngjyra dhe dizajn sipas dëshirës dhe porositjes të bëra posaçërisht për ata që do t'i kënaqnin kërkesat dhe pritjet e konsumatorit.

Ndërmarrja Roll-eksport SHPKNJ Shkup është pronësi private dhe është themeluar në vitin 2003. nga Z. Igor Staleski, dhe është me qendër në Rr. Boro Todorovi, nr. 23, Lagjia. Keramidnica.Aktiviteti kryesor i kompanisë është prodhimi dhe instalimi i

- Dritareve dhe dyerve PVC
- Roletna të jashtme PVC dhe AL.
- Të gjitha llojet e rrjetave për mushkonja
- Perde veneciane, variolaite, roll dhe zebra
- Roletna solomatike

Në Roll-eksport, ne besojmë se suksesi i një kompanie nuk matet vetëm me fitimin dhe pozitën udhëheqëse në treg, por edhe me atë se sa përgjegjëse është kompania për komunitetin. Prandaj, ne përpiqemi që aktivitetet tona të bazohen në praktikën e përgjegjshme të punës, në mënyrë që të justifikojmë besimin e klientëve dhe komunitetit në të cilin veprojmë.


Puna me përgjegjësi, kujdesi për punonjësit tanë, komunitetin dhe mjedisin në të cilin ne ekzistojmë janë segmente jashtëzakonisht të rëndësishme të strategjisë së kompanisë sonë. Ne jemi të përkushtuar të zhvillojmë një program multidimensional të përgjegjësisë sociale, që mbulon një gamë të gjerë fushash brenda dhe jashtë kompanisë. Duke vepruar kështu, ne përmbushim vizionin tonë, të lëmë një shenjë domethënëse mbi komunitetin, por gjithashtu të jemi një qytetar i mirë korporativ dhe një kompani shembull.

më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj