Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ролетари - фирми во Струга

Герти Ролет


 • Адреса: Пролетерски Бригади 17/Б
 • Место: Струга

Назип


 • Адреса: с.Лабуништа
 • Место: Струга

Назиф


 • Адреса: с.Лабуништа
 • Место: Струга

Ролет Гули


 • Адреса: Стево Јованоски 3
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7853 км

Роло Бендо


 • Адреса: Ѓуро Салај 13
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7853 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

Мапа

Агенцијата за промоција и поддршка на туризмот учествува на 42-от меѓународен саем за туризам ”SAJAM TURIZMA 2020” во Белград, заедно со општините Дојран и ...
сите 38 | | | веќе видена

До сега 9 странски компании подигнале документација да аплицираат на тендерот за изградба на фотоволтаична централа во Осломеј. Јавниот повик е отворен веќе ...
сите 60 | | | веќе видена

Коморскиот инвестициски форум на шесте земји од Западен Балкан и Генералниот директорат за Европска соседска политика и преговори за проширување (ДГ НЕАР) ќе ...
сите 51 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи