Рио Компани

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаПлаќање со кредитни картичкиДостава

  • Адреса: с.Градец
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7395 км

  • Телефон 2: 070 326082
  • Факс: 042 382333
  • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1602244160_26.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Rio Kompani првично почна со бизнис во раните 90-ти години. Главната цел на оваa компанија беше отворање на пазар за сите потребни градежни материјали. Долгиот временски период од почетокот на бизнисот, ефикасното лидерско управување, односно посветеноста и доследната организација, резултираше со висока продуктивност и квалитет на производите од оваа компанија.

Зголемување на бројот на производи кои се движат од градежни материјали, мермер и гранит, плочки и санитарија, врати и прозорци, хранливи материи како брашно и житни култури, ни дава само една единствена адреса Rio Kompani. Rio Kompani е корпорација со многу гранки на производство.Врз основа на градежните потреби на клиентите, аранжман и завршување на куќата, флексибилноста на компанијата е подготвена да одговори на сите засегнати барања на купувачите.

Добрата комуникација со клиентите е исто така главна цел на оваа компанија. Еден од факторите кои влијаат на продуктивноста и ефикасноста на оваа компанија е добиената доверба од самите корисници. Да видите насмевка на лицето на купувачите поради претчуството за квалитет на нашите производи, претставува врв на сите достигнувања за нашата компанијата.

Rio Kompani со долго искуство во својата работа е претставен преку многу настани, каде што отворено ги рекламирал квалитетите на своите производи. Меѓу најважните саеми каде учестувал се разликуваат: Саемот во Италија, односно Верона и Болоња, саемот во Истанбул Турција, саемот во Грција-Солун, Бангалор во Индија и сл.

• Градежни материјали
• Гранит
• Мермер
• Декоративен камен
• Дрвени врати
• Плочки
• Санитарии

Салон Тетово - ул. Штипска б.б.
тел: 044 377 709
повеќе

Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи