Рикром


 • Адреса: ул.1632 бр.52
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7856 км
 • Локација: кај Кванташки пазар, ул.1632 бр.52

 • Телефон 2: 070 220020
 • Факс: 02 2520415
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30Препорачани резултати за вашето пребарување:

Есаром-Мак


 • Адреса: Орце Николов 143-1/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7850 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Основна дејност на компанијата е увоз и извоз на стоки и давање услуги во делот на прехранбената индустрија. Компанијата постепено се развива со текот на годините и го зголемува бројот на држави во кои работи.

Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи